DEVLET HASTANELERİ

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından ağız-diş bakımı ve beslenme önerileri, çürük oluşumlarının tedavileri, diş çekimleri, ortodonti tedavileri, parmak emme, tırnak yeme, dudak Isırma vb. gibi alışkanlıkların tedavisi, kanal tedavileri, diş kırıkları, çocuklarda diş eti hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığın tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Diş Hekimliği Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 797 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Doktorları, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Doktorları Randevu, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir