DEVLET HASTANELERİ

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Hakkında

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ile Alanya ilçesi başta olmak üzere Antalya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1958 yılında Alanya Sağlık Merkezi adı altında hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2017 yılında 420 yatak kapasiteli yeni hizmet binasına taşınmış olup son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları polikliniğinde göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında kısaca göz ile ilgili her türlü rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Doç. Dr. NEDİME ŞAHİNOĞLU KEŞKEK Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Doç. Dr. FATİH ASLAN Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Doç. Dr. ÇAĞLAR ÖKTEM Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. ELMAS YÜKSEL ŞÜKÜN Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. EMİN UTKU ALTINDAL Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. İSMAİL DOĞRU Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. SİBEL SİPAHİOĞLU Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. SEDAT TUNA Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. MURAT ÇAKMAKLIOĞULLARI Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. FUAT YAVRUM Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. AYNURA SARIYEVA AYDAMIROV Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için Alanya ilçe merkezinde Cuma Pazarı’ndan hareket eden 2, 11, 13 ve 18 hat ve numaralı belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Oba Mah. ALKÜ Hastane Cad. No:13 ALANYA/ANTALYA
Tel: 0 242 513 48 41
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Göz hastalıkları Nedir? Göz hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları birimleri ve yapılan uygulamalar, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir