DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, başta Diyarbakır ili olmak üzere diğer çevre illere ruh sağlığı ve hastalıkları dalında kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Hastane, alanında uzman doktor ekibi ve son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlar kullanarak hijyenik bir ortamda hastalarına hizmet vererek hastalıklara çare bulmaya çalışmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. CANSU ÇİÇEKDAĞ Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BEHİYE EVİN AZİZOĞLU Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BURHAN ÇOBAN Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. EDA TAYFUR Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. RUŞEN KUYUCU Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Dicle kent güzergahında gelen E2-C5-C10 , Yeni otogar güzergahından gelen A7-P6-T1 , Gaziler güzergahından gelen B2 , Havaalanı güzergahından gelen Z2-Z3 ve Tren garı güzergahından gelen CE2-AZ numaralı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Dicle, Yenişehir Dr. Şeref İnal Öz Cad, 19. Sk. No:23, 21100 Yenişehir/Diyarbakır
Tel: 0 412 228 54 34

Diğer bir makalemizde Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir