DEVLET HASTANELERİ

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Hakkında

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Adana Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Adana Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Nedir?

Çocuk enfeksiyon hastalıkları, çocukluk çağında sıklıkla görülen bulaşıcı hastalıklardır. Bu hastalıklar, genellikle mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonlar sonucu ortaya çıkarlar. Çocuklarda enfeksiyon hastalıklarının nedeni, çoğunlukla vücutlarının henüz bağışıklık sistemi gelişmemiş olmasıdır. Ayrıca çocukların daha fazla bir arada bulunmaları, temas etmeleri, paylaşımda bulunmaları ve hijyen kurallarına uymamaları da enfeksiyon hastalıklarının yayılmasına neden olabilir.

Çocuk enfeksiyon hastalıklarının belirtileri, ateş, öksürük, burun akıntısı, boğaz ağrısı, ishal, kusma, deride döküntü, idrarda yanma gibi belirtilerdir. Tedavi genellikle semptomatik olarak yapılır ve dinlenme, sıvı alımı ve belirtileri hafifletici ilaçlar verilir. Ancak bazı enfeksiyon hastalıklarında antibiyotik kullanımı gerekebilir.

Enfeksiyon hastalıklarından korunmak için hijyen kurallarına uyulması, ellerin sık sık yıkanması, çocukların aşılanması, yeterli ve dengeli beslenmelerine dikkat edilmesi önerilir.

 
Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları
Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen viral enfeksiyon, alt ve üst solunum yolu enfeksiyonları, İdrar yolu enfeksiyonları, kemik ve yumuşak doku enfeksiyonları, menenjit ve ensefalit, döküntülü hastalıklar, tüberküloz, uzun süren ateş ve sık enfeksiyon geçiren çocukların tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları

Prof. Dr. Ümit ÇELİK Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Uzmanı

Uzm. Dr. Merve KILIÇ ÇİL Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Uzmanı

Uzm. Dr. Gülsüm SÖNMEZ Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Uzmanı

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Şehir Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 110, 112, 113, 116, 121, 122, 123, 125, 130, 131, 132, 133, 135, 140, 144, 151, 153, 154, 155, 156, 160, 161, 162 hat ve numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği İletişim & Adres Bilgileri

Adres : Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No:1 Yüreğir/ADANA Tel  : +90. 322 455 90 00 Fax : +90. 322 344 03 05 E-posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Adana Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir