DEVLET HASTANELERİ

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Seyhan Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Hakkında

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ile başta Adana ili olmak üzere diğer çevre illere üroloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Adana Seyhan Devlet Hastanesi dispanser olarak 1953 yılında hizmet vermeye başlamış olup 2018 yılında Seyhan Devlet Hastanesi adını alarak 855 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Adana Seyhan Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Hastane modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Hastaneye bağlı olarak Marsa Kadın Doğum ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Meydan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi, Doğankent Semt Polikliniği ve Barajyolu Ek Hizmet Binalarında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları
Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. ADEM ŞAHİN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. AHMET ALICI Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ALİ OSMAN KILIÇ Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ENGİN YALÇIN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. LEVENT ÇELİK Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ÖNDER TORUN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. SEFA GÜNGÖR Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. SERKAN ÇELİK Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Seyhan Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren 3/A,2B hat numaralı özel halk otobüslerine ve Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait 144,155 ve 166 hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca 1,2 ve 5 numaralı dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yenibaraj Mahallesi Hacı Ömer Sabancı Caddesi Seyhan / ADANA
Tel: 0 322 225 93 29
E-Mail: seyhandh.saglik.gov.tr

Bir diğer makalemizde Adana Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, Üroloji Nedir? Üroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Adana Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Adana Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir