DEVLET HASTANELERİ

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Adana Çukurova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Çukurova Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Adana’nın Çukurova ilçesinde bulunan Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile başta Adana ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Adana Çukurova Devlet Hastanesi 1953 yılında dispanser olarak hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra 2005 yılında adı değişerek Adana Çukurova Devlet Hastanesi ismini almıştır. 57.490 metrekarelik arsa üzerinde kurulu 9 katlı hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinikte doktor görevlendirildiği zaman sitemizden paylaşacağız.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

 

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Adana Çukurova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Çukurova Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait 115, 159, 170 ve 172 hat numaralı otobüslere ve 4 numaralı özel halk otobüsüne binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca 1, 2A, 3, 4, 5 ve 8B numaralı dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Adana Çukurova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Çukurova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kurttepe Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı 83027 Sokak No:4 01170 Çukurova / ADANA
Tel: 0 322 460 43 50
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Adana Seyhan Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Seyhan Devlet Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir