DEVLET HASTANELERİ

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar, Şikayetler, Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi İletişim ve Adres bilgilerini araştırarak yazdığımız bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, başta Yozgat ili olmak üzere diğer çevre illere kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 475 yatak kapasitesine sahip olan hastane 142.200 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Hastanede özel araçları ile gelen hasta ve hasta yakınları için kapalı ve açık otoparklar yapılmıştır. Hastanede alanında uzman ekipler görev almaktadır. 2017 yılında açılarak hasta kabulüne başlayan hastane Türkiye’nin LEED GOLD sertifikasına sahip olan ilk hastane unvanına sahiptir.

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. DAMLA BERİVAN BASKIN ERDOĞAN Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. ECE AĞTAŞ ERTAN Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. EMİNE TUĞÇE KAYA Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLSER AYSAL Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki görüş, talep ve önerilerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yozgat Şehir Hastanesi’ne 07.15 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösteren 2 sefer numaralı ve 8 sefer numaralı halk otobüsüne binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Yozgat Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri ve Adres

Adres : Erdoğan Akdağ Mahallesi Viyana Caddesi No:8 Merkez/Yozgat

Telefon : 444 20 66 0354 219 00 10 – 0354 219 00 75 Fax: 0354 502 03 01

E-Posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Yozgat Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar, Şikayetler, Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir