DEVLET HASTANELERİ

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Yalova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yalova Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Yalova ilinde bulunan Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile Yalova ili ve çevre illere hizmet sağlamaktadır. Yalova Devlet Hastanesi şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına 2022 yılının eylül ayında taşınmıştır. 105.000 metrekare kapalı kullanım alanı ve 400 yatak kapasitesine sahip olan hastane, modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz psikiyatri bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Psikiyatri Nedir?

Psikiyatri bir diğer bilinen adıyla Ruh sağlığı ve hastalıkları beynin işleyişini inceleyen bir bilim dalıdır. Kişilerin davranış, duygu ve düşüncelerindeki değişikliklerle ortaya çıkan ruh hastalıkları yada sinirlilik denilen hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman psikiyatristler tarafından hastalar muayene edilmektedir. Psikiyatristler 6 yıllık tıp fakültesini bitirdikten sonra psikiyatrist unvanını alırlar. Psikiyatristler ilaç ve psikoterapi (ruhsal tedavi) yöntemleri kullanarak hastalıkları iyileştirmektedirler.

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

  • Depresyon
  • Panik bozukluğu
  • Dikkat eksikliği (Hiperaktivite)
  • Obsesif-kompulsif bozukluk
  • Bipolar bozukluk
  • Sosyal fobi
  • Anksiyete bozukluğu
  • Şizofreni
  • Uyku ve uyku bozuklukları
  • Paranoid kişilik bozukluğu

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. ALKİN YILMAZ Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BÜŞRA GÜNEY Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. HATİCE CEVİZ Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. HAKAN KULLAKCI Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. KEZBAN BURCU AVANOĞLU Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. ÇAĞLAR TURAN Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. ŞULE OKUR HIDIR Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yalova Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Yalova Belediyesi’ne ait halk otobüsleri ile özel dolmuş hatlarını kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Yalova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Yalova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Yalova Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Bağlarbaşı Mah. Bursa Karayolu Şehirlerarası Otogar Üstü Radar Cad. 400 Yataklı Yeni Hastane Yalova/Merkez
Tel: 0 226 811 52 58
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Yalova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Nedir? Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Yalova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yalova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Yalova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yalova Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Yalova Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir