DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık. Umarız sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Hakkında

Trabzon ilinde bulunan Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları ile Trabzon ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1947 yılında 250 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamış olup 2012 yılında Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olan Numune Ek Bina Kampüsünde de hastalara hizmet verilmektedir.

Nöroloji bilim dalı beyin, beyin sapı, omurilik, kaslar ve sinir sistemi rahatsızlıklarını inceleyen, teşhis ve tedavisini uygulayan tıp dalıdır. Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji kliniğinde nöbet, hareket etme, konuşma, görme bozuklukları, şuur kaybı ,yutma, nefes alma, öğrenme zorluğu yada kafa travması gibi sorunların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları
Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Prof. Dr. Tuba Şaziye ÖZCAN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Adnan PEKŞEN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Çiğdem ÖZEN AYDIN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Elmas USTA Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Muhsine Beyza ARSLAN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Nuran AYDIN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Nuray CAN USTA Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Serap ZENGİN KARAHAN Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Sünbül ÖZTÜRK Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne ait 121 (BEŞİRLİ – TANJANT – KAŞÜSTÜ) ve 122 (BEŞİRLİ – YENİMAHALLE – KAŞÜSTÜ) hat ve numaralı toplu taşıma otobüslerini ve Kaşüstü – Hastane özel dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kaşüstü Mah. Topal Osman Cad. No: 7 Yomra / TRABZON
Tel: 0 462 341 5656
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir