DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan Göğüs Hastalıkları kliniği hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. HALDUN ŞEVKETBEYOĞLU Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. LEYLA BOSTAN DURMUŞ Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir