DEVLET HASTANELERİ

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Tokat ilinde bulunan Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile Tokat ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Tokat Devlet Hastanesi 1936 yılında 50 yatak kapasitesi ile Tokat Memleket Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra ise 2009 yılında Tokat Devlet Hastanesi ismini almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 550 yatak kapasitesine sahip binasına 2010 yılının ağustos ayında taşınmıştır. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Op. Dr. FATMA ÜNLÜ Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. MUHAMMED EMİN ÖZ Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. MUSTAFA HAKAN ACER Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. SEREN ÖZDEN Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. SÜLEYMAN BARIN Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Tokat Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Tokat Belediyesi’ne ait hat numaralı halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • YAZICIOĞLU – AHİ EVLERİ
  • DEMİR KÖPRÜ – ŞÖFÖR EVLERİ
  • DEMİR KÖPRÜ – ESENTEPE
  • K. K. BAĞLARI – ÇAY
  • HASTANE – BEDESTENLİOĞLU – ERENLER
  • TEKBİR EVLERİ – HASTANE
  • ORMAN FİDANLIĞI – HASTANE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Tokat Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Tokat Devlet Hastanesi Yeni Mah. Gültekin Topçam Bul. No:9 60100 – TOKAT
Tel: 0 356 214 54 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Tokat Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Tokat Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tokat Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tokat Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir