DEVLET HASTANELERİ

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Hakkında

Tokat ilinde bulunan Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ile Tokat ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Tokat Devlet Hastanesi 1936 yılında 50 yatak kapasitesi ile Tokat Memleket Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra ise 2009 yılında Tokat Devlet Hastanesi ismini almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 550 yatak kapasitesine sahip binasına 2010 yılının ağustos ayında taşınmıştır. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları kliniğinde polikliniğinde göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında kısaca göz ile ilgili her türlü rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Op. Dr. AYŞE METİN KAYHAN Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. GÖKHAN KAYA Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. ENDER ŞENER Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. MEHTAP ÖZARSLAN Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. SAİD AMANULLAH FARABİ Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. SÜMEYRA KAYA Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. YAKUP ÖZARSLAN Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Tokat Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Tokat Belediyesi’ne ait hat numaralı halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • YAZICIOĞLU – AHİ EVLERİ
  • DEMİR KÖPRÜ – ŞÖFÖR EVLERİ
  • DEMİR KÖPRÜ – ESENTEPE
  • K. K. BAĞLARI – ÇAY
  • HASTANE – BEDESTENLİOĞLU – ERENLER
  • TEKBİR EVLERİ – HASTANE
  • ORMAN FİDANLIĞI – HASTANE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Tokat Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Tokat Devlet Hastanesi Yeni Mah. Gültekin Topçam Bul. No:9 60100 – TOKAT
Tel: 0 356 214 54 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Tokat Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Tokat Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tokat Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tokat Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir