DEVLET HASTANELERİ

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Tokat ilinde bulunan Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile Tokat ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Tokat Devlet Hastanesi 1936 yılında 50 yatak kapasitesi ile Tokat Memleket Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra ise 2009 yılında Tokat Devlet Hastanesi ismini almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 550 yatak kapasitesine sahip binasına 2010 yılının ağustos ayında taşınmıştır. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinde ilaç ve diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisi üstlenilmektedir. Yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsayan teşhis ve tedavi çalışmaları yapılmaktadır.

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. AHMET TOPCU Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. HACI AHMET SÜMBÜL Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MEHMET İLHAN YILDIZ Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. VAHİT MUTLU Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. VURAL İMREN Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Tokat Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Tokat Belediyesi’ne ait hat numaralı halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • YAZICIOĞLU – AHİ EVLERİ
  • DEMİR KÖPRÜ – ŞÖFÖR EVLERİ
  • DEMİR KÖPRÜ – ESENTEPE
  • K. K. BAĞLARI – ÇAY
  • HASTANE – BEDESTENLİOĞLU – ERENLER
  • TEKBİR EVLERİ – HASTANE
  • ORMAN FİDANLIĞI – HASTANE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Tokat Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Tokat Devlet Hastanesi Yeni Mah. Gültekin Topçam Bul. No:9 60100 – TOKAT
Tel: 0 356 214 54 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Tokat Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Tokat Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Tokat Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Tokat Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Tokat Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Tokat Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir