DEVLET HASTANELERİ

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sultanbeyli Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesinde bulunan Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Sultanbeyli Devlet Hastanesi 1992 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Hastane şu anki kullanmakta olduğu binaya 2018 yılının Ocak ayında taşınmıştır. 10.500 metrekare kapalı kullanım alanına ve 400 yatak kapasitesine sahip olan hastane, son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane binasına ilave olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ek hizmet binasında da hastalara hizmet verilmektedir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

  Uzm. Dr. ABDULLAH GÜMÜŞ Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. ASLI KARATAŞ Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. DAMLA GÜNEŞ Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. ELVAN AMASYALI Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. ECE SEÇGİN DEMİR Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. EMİNE ÇİĞDEM SERBES Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. HASAN YASİN SAVURANOĞLU Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. HATİCE ZORLU KIZILAĞAÇ Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. MESUT İLGÜN Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. MUHİTTİN DORUK TATLI Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. ÖZGÜR DOĞAN Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. YILDIZ ORTABURUN Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları  hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsleri kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

  • 18M – SULTANBEYLİ MİMARSİNAN – UZUNÇAYIR METROBÜS
  • 18YS – YENİDOĞAN – SULTANBEYLİ
  • 131B – MİMAR SİNAN MAHALLESİ – ÜMRANİYE
  • 131SB – SULTANBEYLİ MERKEZ – SULTANBEYLİ YENİ DEVLET HASTANESİ
  • 131YS – SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ – YENİDOĞAN – ÜMRANİYE
  • 132M – SULTANBEYLİ MİMARSİNAN – KARTAL METRO
  • 132SB – SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ – MARMARA ÜNİVERSİTESİ BAŞIBÜYÜK
  • 132V – YENİDOĞAN / SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ – PENDİK YHT
  • 320A – SULTANBEYLİ MİMARSİNAN / SAMANDIRA – ÜSKÜDAR
  • KM72 – PENDİK METRO / YHT – SULTANBEYLİ DEVLET HASTANESİ

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Sultanbeyli Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Battalgazi Mahallesi, Paşaköy Cd. No:60, 34935 Sultanbeyli/İstanbul

  Tel: 0 216 564 24 00

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir