DEVLET HASTANELERİ

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları, Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Numune Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları Hakkında

Sivas ilinde bulunan Numune Hastanesi Üroloji Doktorları ile başta Sivas ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Sivas Numune Hastanesi hizmet geçmişi 1913 yılına kadar dayanmaktadır. Daha öncelerinde birçok isim altında hizmet veren hastane 2007 yılında şimdiki kullanmış olduğu ismini almıştır. 104.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 1070 yatak kapasitesine sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, İstasyon Ek Binası ve Mehmetçik Ek Binasında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları
Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. ABUZER ÖZTÜRK Sivas Numune Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. EMİN ERTAN TEMİZÖZ Sivas Numune Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. FATİH MEHMET EFE Sivas Numune Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. HAKAN YARICI Sivas Numune Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. İRFAN YILDIRIM ŞENTÜRK Sivas Numune Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. KISMET BURAK CENGİZ Sivas Numune Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. SALİH BÜTÜN Sivas Numune Hastanesi Üroloji Uzmanı

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sivas Numune Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sivas Numune Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sivas Belediyesi’ne ait hat ve numaralı özel halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 6-B ATA SANAYİ – EMNİYET
  • 6-A NUMUNE – TOKİ – ÜNİVERSİTE
  • MAHALLELERDEN HAREKET EDEN (MAHALLE KODU) – H – MEYDAN – NUMUNE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sivas Numune Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS
Tel: 0 346 215 08 33 – 0346 215 08 44
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Üroloji Doktorları, Üroloji Nedir? Üroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir