DEVLET HASTANELERİ

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık. Umarız sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Sivas ilinde bulunan Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile başta Sivas ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Sivas Numune Hastanesi hizmet geçmişi 1913 yılına kadar dayanmaktadır. Daha öncelerinde birçok isim altında hizmet veren hastane 2007 yılında şimdiki kullanmış olduğu ismini almıştır. 104.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 1070 yatak kapasitesine sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, İstasyon Ek Binası ve Mehmetçik Ek Binasında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinde ilaç ve diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisi üstlenilmektedir. Yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsayan teşhis ve tedavi çalışmaları yapılmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. BAHTİYAR ERTÖR Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. EREN CEMAL MUTLU Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. FARUK BAL Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. FATİH KULEN Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. GÜNDÜZ AKGÖL Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. İBRAHİM KARAGÖZ Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MEHMET EMİN PEKŞEN Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MEHMET NURİ DOĞAN Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MUSTAFA KOÇ Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MUTLU DOĞAN Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. TARIK RECEP KANTARCI Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sivas Numune Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sivas Belediyesi’ne ait hat ve numaralı özel halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 6-B ATA SANAYİ – EMNİYET
  • 6-A NUMUNE – TOKİ – ÜNİVERSİTE
  • MAHALLELERDEN HAREKET EDEN (MAHALLE KODU) – H – MEYDAN – NUMUNE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sivas Numune Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS
Tel: 0 346 215 08 33 – 0346 215 08 44
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir