DEVLET HASTANELERİ

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Hakkında

Sivas ilinde bulunan Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ile başta Sivas ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Sivas Numune Hastanesi hizmet geçmişi 1913 yılına kadar dayanmaktadır. Daha öncelerinde birçok isim altında hizmet veren hastane 2007 yılında şimdiki kullanmış olduğu ismini almıştır. 104.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 1070 yatak kapasitesine sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, İstasyon Ek Binası ve Mehmetçik Ek Binasında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğinde kas-iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluklar, doğuştan yada sonradan oluşan ortopedik problemler, travma, ağrı, fıtık, felç, kireçlenme, nörolojik hastalıklar, ameliyatlardan sonra meydana gelen fonksiyon bozuklukları gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları
Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Uzm. Dr. AYŞE ALTUN OKŞAŞOĞLU Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. BÜŞRA URUK Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. DUDU ŞENCAN Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. EREN ASLAN Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. ESRA METİN Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLSÜM ZEYNEP FATMA YAVUZ Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. HALİL PEKŞEN Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. HEDİYE DURUKAN DURMUŞ Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. SALİH SALİHOĞLU Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. SITKI AĞADAYI Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. SUNAY KAYA Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sivas Numune Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sivas Belediyesi’ne ait hat ve numaralı özel halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 6-B ATA SANAYİ – EMNİYET
  • 6-A NUMUNE – TOKİ – ÜNİVERSİTE
  • MAHALLELERDEN HAREKET EDEN (MAHALLE KODU) – H – MEYDAN – NUMUNE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sivas Numune Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS
Tel: 0 346 215 08 33 – 0346 215 08 44
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Nedir? Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir