DEVLET HASTANELERİ

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık. Umarız sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Hakkında

Şanlıurfa ilinde bulunan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ile Şanlıurfa ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1973 yılında 125 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastanenin şu anki kullanmakta olduğu hizmet binası 101.103 metrekare arsa üzerine kurulmuş olup 117.000 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Özel araçları ile gelen hasta ve yakınları için otopark sorunu yaşanmaması için 350 si kapalı ve 850 si açık olmak üzere toplam 1200 araçlık otopark yapılmıştır. Ayrıca acil durumlarda daha hızlı hasta sevki için hastanede helikopter pisti de yapılmıştır. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji kliniğinde Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Kalpte Ritim Bozukluğu, Kalbi besleyen damar tıkanıkları, Kalp kapakçıklarının daralması gibi hastalıkların teşhis tanı ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları
Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Uzm. Dr. ABDULLAH CİRİT Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. HALİL FEDAİ Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. HÜSEYİN ODABAŞ Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET ALİ DERYA Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET ALTIN Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SELÇUK OPAN Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. VEYSEL TOSUN Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı toplu taşıma otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 41 – Toplama merkezi
  • 43 – Toplama merkezi
  • 62 – Zahireciler Borsası – Otogar
  • 64 – Otogar – Alım Satım – Harran Üniversitesi

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yenice Mah. Yenice Yolu No:1  Eyyübiye / Şanlıurfa
Tel: 0 414 317 17 17
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir