DEVLET HASTANELERİ

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Şanlıurfa ilinde bulunan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile Şanlıurfa ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1973 yılında 125 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastanenin şu anki kullanmakta olduğu hizmet binası 101.103 metrekare arsa üzerine kurulmuş olup 117.000 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Özel araçları ile gelen hasta ve yakınları için otopark sorunu yaşanmaması için 350 si kapalı ve 850 si açık olmak üzere toplam 1200 araçlık otopark yapılmıştır. Ayrıca acil durumlarda daha hızlı hasta sevki için hastanede helikopter pisti de yapılmıştır. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. AYŞEGÜL DEMİRBAŞ Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ELİF ŞAHUTOĞLU Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. MERHAMET ÖLÇEN Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. MERVE HÖRMET İĞDE Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. REYHAN DERYA PORTAKAL Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ZELİHA DEMİR GİDEN Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı toplu taşıma otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 41 – Toplama merkezi
  • 43 – Toplama merkezi
  • 62 – Zahireciler Borsası – Otogar
  • 64 – Otogar – Alım Satım – Harran Üniversitesi

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yenice Mah. Yenice Yolu No:1  Eyyübiye / Şanlıurfa
Tel: 0 414 317 17 17
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir