DEVLET HASTANELERİ

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Samsun Gazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Samsun ilinde bulunan Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile Samsun ili ve çevre illere hizmet sağlamaktadır. Samsun Gazi Devlet Hastanesi 1954 yılından günümüze kadar hastalara hizmet vermektedir. 2005 yılına kadar SSK Hastanesi olarak hizmet veren hastane bu tarihten itibaren Sağlık Bakanlığı bünyesine geçerek Samsun Gazi Devlet Hastanesi adını almıştır. 66 poliklinik ve 350 yatak kapasitesine sahip hastane, uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi.

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. ALİ KEMAL ERDOĞAN Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. BETÜL KESKİNKILIÇ YAĞIZ Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. BÜLENT ELÇİN Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. CENAN KARAKAYA Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ERDAL İZCİ Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. GÜLTEN UĞURLU Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MEHMET BİLGİN Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MUSA ÇİLİNGİR Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. SERDAR COŞKUN Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. TEMEL DENİZ ŞEREN Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Samsun Gazi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsleri kullanarak hastaneye ulaşabilirler.

  • 3A – Atakum – Gazi Devlet Hastanesi – Atakum
  • 24 – Eğitim Fakültesi – Gazi Devlet Hastanesi – Otogar
  • 25 – Otogar – Gazi Devlet Hastanesi – 200 Evler
  • 27 – Karadeniz Birlik – Gazi Devlet Hastanesi – Belediye Evleri

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yenidoğan Mh. Aziziye Cadi No: 86 PK: 55070 İlkadım / SAMSUN

Tel: 0 362 311 30 30

E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir