DEVLET HASTANELERİ

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Sakarya ilinde bulunan Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Sakarya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile 1963 yılının ekim ayında açılmış olup o günden günümüze kadar Sakarya halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına ise 2004 yılında taşınmıştır. 2005 yılının şubat ayında ise Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi adını alarak ikinci basamak devlet hastanesi sınıfı çerçevesinde hizmetini sürdürmektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 250 yatak kapasitesine sahip modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Tozlu Semt Polikliniği’nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. CEMAL ERTAN KOCAMAN Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. TUĞBA KEÇELİ YALÇINER Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. TUNAHAN UNCU Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MURAT ÖZDAĞ Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. İSMAİL HAKKI BALİÇ Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZNUR YAĞMURKAYA Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. EZGİ ŞİMŞEK ADALI Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. FERİDE GÖK Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca merkez Tozlu Cami dolmuş duraklarından hareket eden KARAMAN-A ve KARAMAN-B hat isimli dolmuşlara binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 21K – KARAMAN – KAMPÜS EKSPRES
  • 21C – UNKAPANI – S. ZAİM BULVARI – KARAMAN
  • 21D – UNKAPANI – İKİZCE GİRİŞİ – KARAMAN
  • 24İ – YENİKENT İÇ HAT

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren halk otobüsleri ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Karaman Mah. M. Cahit Kıraç Caddesi No:20 54050 Adapazarı/Sakarya
Tel: 0 264 221 35 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları-Dahiliye Nedir?, İç Hastalıkları-Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar? İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Randevu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye İletişim & Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir