DEVLET HASTANELERİ

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları , Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini bu makalemizde sizlere yardımcı olabilmek için araştırdık.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi Romatoloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları ile İstanbul ili başta olmak üzere çevre iller için romatoloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermektedir. Eski ismi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi ilk olarak 1971 yılında Beyoğlu Hastanesi ismiyle 1000 yatak kapasitesi ile hastalara hizmet vermeye başlamıştır. 1983 yılında SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi, 2005 tarihinde ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve nihayetinde 2020 tarihinde Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi olarak ismi değiştirilmiştir. Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’nde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Tedaviler profesyonel ellerde uzman doktor kadrosu ile gerçekleştirilmektedir.

Hastanenin romatoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından iltihabi rahatsızlıklar, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları ve romatizmal rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi Romatoloji Doktorları

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Uzm. Dr. Didem ERDEM GÜRSOY Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Ege Sinan TORUN Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları  hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Darülaceze Cad. No:27 Şişli / İSTANBUL
Tel: 0 212 314 55 55 – 0 212 221 77 77
Fax: 0 212 221 78 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir