DEVLET HASTANELERİ

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları randevu, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi aklınıza gelebilecek soru işaretlerine cevap bulabilmek için araştırıp bu makaleyi hazırladık.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Hakkında

İstanbul’un Pendik semtinde bulunan Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ile İstanbul ili başta olmak üzere diğer çevre illere ve tüm Türkiye’ye hematoloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermektedir. İstanbul’un ve ülkemizin en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Marmara Üniversite’sine bağlı olan hastane 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Hastanede güler yüzü prensip edinmiş ekip ile hastalara en iyi hizmeti vermek için çaba sarf edilmektedir.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce isterseniz kısaca hematoloji bölümünden bahsedelim. Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji kliniğinde Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları
Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları

Prof. Dr. IŞIK ATAGÜNDÜZ Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Prof. Dr. AYŞE TÜLİN TUĞLULAR Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Doç. Dr. TAYFUR TOPTAŞ Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi FATMA ARIKAN Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi ASU FERGÜN YILMAZ Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne aşağıda sıraladığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma otobüsleri güzergahlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler. Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmenin bir diğer yolu da şehir merkezinde faaliyet gösteren özel taksilerdir.

  • (16KH) – Kadıköy/Marmara Üniversitesi Hastanesi – Yenişehir
  • (KM2) – Tavşantepe Metro – Kavakpınar
  • (KM23) – Cevizli Peronlar/Marmara Üniversitesi Hastanesi – Kavakpınar
  • (KM29) – Cevizli Peronlar/Marmara Üniversitesi Hastanesi – Yenişehir
  • (132P) – Veysel Karani/Sultanbeyli – Kartal
  • (132V) – Yenidoğan/Sultanbeyli Devlet Hastanesi – Pendik YHT
  • (133A) – Aydınlı Bahçeler – Kartal

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:10 Üstkaynarca / Pendik / İSTANBUL 
Tel: 0 216 625 45 45

Diğer bir makalemizde Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, Hematoloji Nedir? Hematoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları randevu, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir