Op. Dr. Fatih Kırar

Op. Dr. Fatih Kırar | Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Fatih Kırar Kimdir? Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kırar Özgeçmiş, Uzmanlık Alanları, Eğitim Bilgileri, Nerede Çalışıyor? Yorumlar ve Şikayetler, Randevu, Adres ve İletişim Bilgilerine yazımızın içeriğinde ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Sinan Göker Kimdir?

Op. Dr. Fatih Kırar

Doktor Adı: Op. Dr. Fatih Kırar

Çalıştığı Hastane: Özel Muayenehane

Branşı: Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı

Görev Yaptığı Şehir: İstanbul

Op. Dr. Fatih Kırar Özgeçmiş

  • 1983 yılında Kütahya Tavşanlı’da dünyaya geldi.

  • 2001 – 2008 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamladı.

  • İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahi uzmanlık eğitimini tamamladı.

  • Evli ve 3 çocuk babasıdır.

  • Güncel olarak İstanbul Şişli’de bulunan özel kliniğinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Fatih Kırar Uzmanlık Alanları

Beyin Sinir ve Omurga Cerrahları arasında Türkiye’nin alanında en başarılı uzmanlarındandır. Skolyoz ve Omurga Hastalıklarının tedavisi ve cerrahisi ile ilgilenen doktor kapalı omurga ameliyatları uygulamaktadır. Ameliyatsız ağrı tedavilerinin yanı sıra Beyin damar hastalıkları, beyin pili ve beyin tümörü doktorun ilgi alanlarındandır. Ayrıca bel fıtığı, boyun fıtığı, omurilik kanal darlığı, omurga kırığı, beyin kanaması, kafatası travmaları, Karpal Tünel Sendromu, bel kayması Op.Dr. Fatih Kırar‘ın uzmanlık alanlarındandır.

Op. Dr. Fatih Kırar | Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı
Beyin Sinir ve Omurilik Hastalıkları

Op. Dr. Fatih Kırar‘ın Görev Yaptığı Hastaneler

  • İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • İstanbul Eyüp Devlet Hastanesi

Op. Dr. Fatih Kırar Yorumlar ve Şikayetler

Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kırar hakkında forum siteleri, doktor sayfaları ve şikayet sitelerinde yapılan yorumları incelediğimizde genel olarak olumlu yorumlarla karşılaştık. Tv programlarında sıklıkla karşılaştığımız Op.Dr. Fatih Kırar aldığı eğitimler, uzmanlık alanları, uyguladığı tedavi yöntemlerinin yanı sıra tecrübesiyle de adından söz ettirmektedir. Özellikle kanal daralması ve ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken doktor, ameliyat olmak istemeyen hastalara umut ışığı olmuştur. Hastaların geneli doktorun kendilerini sabırla dinleyip, hastalığın tedavi aşamasını detaylı bir şekilde anlattığından bahsetmektedirler. Samimi ve içten yaklaşımlarının yanı sıra uyguladığı tedavi yöntemlerinden memnun kaldıklarını belirtmektedirler.

Op. Dr. Fatih Kırar | Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı
Beyin Sinir ve Omurilik Hastalıkları

Op. Dr. Fatih Kırar Randevu ve Muayene Ücreti 2022

Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kırar Randevu almak ve 2022 muayene ücretini öğrenmek için iletişim bilgilerinde yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca [email protected] mail adresinden randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Fatih Kırar İletişim Bilgileri ve Adres

Telefon: +90 (850) 304 43 34

Adres: Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak, Polat Tower Residence No:12 Kat:33 / Şişli / İstanbul (34394)

Siz değerli ziyaretçilerimiz Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kırar hakkındaki yorum ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak doktor hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bir diğer makalemizde İstanbul Şişli‘de yer alan Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi DoktorlarıBeyin ve Sinir Cerrahi Hakkında Bilgi, Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.