ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları, Nefroloji Nedir? Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları ile Samsun ili ve çevre illere nefroloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermektedir. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘nin Nefroloji Bilim dalı günümüzde uzman kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış olan tıbbi cihazlar ile hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca nefroloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Nefroloji Nedir?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Böbreğin yapısı, işlevleri ve bunlarla ilişkili tüm rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman Nefrolog tarafından hastalar muayene edilmektedir. Nefrologlar Tıp fakültesi eğitiminin ardından İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimi alırlar. Daha sonra Nefroloji Bilim Dalında yan dal ihtisasını tamamlarlar.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Nefroloji Hangi Hastalıklara Bakar?

  • Akut böbrek yetmezliği,
  • Böbrek damarı hastalıkları,
  • Kronik böbrek yetmezliği,
  • Diyaliz ve böbrek nakli
  • İdrar yolu enfeksiyonları
  • Hipertansiyon (Böbrek kaynaklı)
  • Kronik Nefrit
  • Böbrek iltihapları
  • Böbrek ve mesane taşları
  • Böbrek kanseri
  • Üremi
  • Albumin
 • Vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. Hayriye SAYARLIOĞLU Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. Nurol ARIK Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. Melda DİLEK Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Ercan TÜRKMEN Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 362 312 19 19 numaralı telefondan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin 17 – 12/17 – 24 – 26/17 hat ve numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren hafif raylı sistem ile kolayca hastaneye gidebilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres : OMÜ Kurupelit Kampüsü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 55200 Atakum, Samsun TÜRKİYE

Tel: 0 362 312 19 19 – Dahili : 2354 Fax: 0 362 457 60 41

Bir diğer makalemizde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir