DEVLET HASTANELERİ

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Hakkında

Niğde ilinde bulunan Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ile Niğde ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1979 yılında Niğde Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamış olup 2016 yılında Ömer Halisdemir Üniversitesi ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan protokolle ismi değişerek Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 95 poliklinik ve 585 yatak kapasitesine sahip hizmet binasına 2013 yılında taşınmış olup o tarihten itibaren modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji kliniğinde Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Kalpte Ritim Bozukluğu, Kalbi besleyen damar tıkanıkları, Kalp kapakçıklarının daralması gibi hastalıkların teşhis tanı ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi BETÜL ÖZDEMİR Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi HASAN AKKAYA Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi YAKUP ÇETİNKAYA Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. HAKAN GÜLEÇ Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MENDERES TAPSIZ Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. SAMET YILMAZ Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. UĞUR KARABIYIK Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir?

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Niğde Belediyesi’ne ait SSK-A ve SSK-B isimli otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad. Kumluca Mevki 51100 Merkez / Niğde
Tel: 0 388 232 22 20
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir