DEVLET HASTANELERİ

Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Muş Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile başta Muş ili olmak üzere diğer çevre illere psikiyatri hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Muş Devlet Hastanesi Memleket Hastanesi olarak 1954 yılında 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2011 yılında Sağlık Bakanlığı kararı ile Muş Devlet Hastanesi adını almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 445 yatak kapasitesine sahip modern hizmet binasına 2019 yılında taşınmıştır. Muş Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Hastane modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca psikiyatri bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Psikiyatri Nedir?

Psikiyatri bir diğer bilinen adıyla Ruh sağlığı ve hastalıkları beynin işleyişini inceleyen bir bilim dalıdır. Kişilerin davranış, duygu ve düşüncelerindeki değişikliklerle ortaya çıkan ruh hastalıkları yada sinirlilik denilen hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman psikiyatristler tarafından hastalar muayene edilmektedir. Psikiyatristler 6 yıllık tıp fakültesini bitirdikten sonra psikiyatrist unvanını alırlar. Psikiyatristler ilaç ve psikoterapi (ruhsal tedavi) yöntemleri kullanarak hastalıkları iyileştirmektedirler.

Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Depresyon
 • Panik bozukluğu
 • Dikkat eksikliği (Hiperaktivite)
 • Obsesif-kompulsif bozukluk
 • Bipolar bozukluk
 • Sosyal fobi
 • Anksiyete bozukluğu
 • Şizofreni
 • Uyku ve uyku bozuklukları
 • Paranoid kişilik bozukluğu

  Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

  Uzm. Dr. Emrah YILDIZOĞLU Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Uzm. Dr. Çiler AÇAR YILDIZOĞLU Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Uzm. Dr. Azize Beril YÜKSEL Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Uzm. Dr. Hatice BEDEL Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

  Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Muş Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Muş Belediyesi’ne ait minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Otogardan hastaneye gelmek isteyen hastalar Otogar taksi veya hastane-çiftlik minibüs hattına binerek son durakta inip hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Muş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Muş Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Eski Tekel Depoları Yanı Bitlis Yolu Üzeri Merkez / MUŞ

  Tel: 0 436 212 06 70

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Muş Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Gastroenteroloji Nedir? Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Muş Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Muş Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Muş Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Muş Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir