DEVLET HASTANELERİ

Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Muş Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile başta Muş ili olmak üzere diğer çevre illere dahiliye hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Muş Devlet Hastanesi Memleket Hastanesi olarak 1954 yılında 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2011 yılında Sağlık Bakanlığı kararı ile Muş Devlet Hastanesi adını almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 445 yatak kapasitesine sahip modern hizmet binasına 2019 yılında taşınmıştır. Muş Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Hastane modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının Aktif olarak Çalıştığı Alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

  Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

  Uzm. Dr. Mustafa DUMAN Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Evrim ATACA Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Mert Can ATACA Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Şehriban TEKEL Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Feyzi KARA Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Hüseyin ŞAKI Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Şener ÇELEN Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Orhan YAĞMUR Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Serdar ALTINDAĞ Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Burcu SARI Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Tarık TURAN Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

  Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Muş Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Muş Belediyesi’ne ait minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Otogardan hastaneye gelmek isteyen hastalar Otogar taksi veya hastane-çiftlik minibüs hattına binerek son durakta inip hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Muş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Muş Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Eski Tekel Depoları Yanı Bitlis Yolu Üzeri Merkez / MUŞ

  Tel: 0 436 212 06 70

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Muş Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Kalp ve Damar Cerrahisi Nedir? Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Muş Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Muş Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Muş Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Muş Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Muş Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir