DEVLET HASTANELERİ

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Manisa ilinde bulunan Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile başta Manisa ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi 2018 yılının eylül ayında 400 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. 17.000 metrekare oturum alanına ve 68.277 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Otel konforunu aratmayan 80 adet tek kişilik ve 160 adet çift kişilik odaya sahip hastanede acil hasta sevkinde kullanılmak üzere bir adet helikopter pisti de mevcuttur.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Op. Dr. BERENT GÜRKAN Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. HALİL İBRAHİM MAVİLİ Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. ORHAN KIRMALI Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. TURGAY BOZKURT Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 1 – OTOGAR – OSB
  • 2 – OTOGAR – KÜÇÜK SANAYİ
  • 3 – KUŞLUBAHÇE – C.B.Ü. HASTANE
  • 7 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ
  • 10 – OTOGAR – C.B.Ü. HASTANE
  • 12 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkezefendi Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No: 141/A Yunusemre/MANİSA
Tel: 0 236 231 45 87
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Manisa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Manisa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Manisa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Manisa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Manisa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Manisa Şehir Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir