DEVLET HASTANELERİ

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Hakkında

Manisa ilinde bulunan Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ile başta Manisa ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi 2018 yılının eylül ayında 400 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. 17.000 metrekare oturum alanına ve 68.277 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Otel konforunu aratmayan 80 adet tek kişilik ve 160 adet çift kişilik odaya sahip hastanede acil hasta sevkinde kullanılmak üzere bir adet helikopter pisti de mevcuttur.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları polikliniğinde göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında kısaca göz ile ilgili her türlü rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Op. Dr. BİLGE MÜEZZİNOĞLU Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. BURÇİN AKDERE ÖZENER Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. ERCÜMENT ÇAVDAR Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. ERDAL ÜNVERİR Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. GÜLAY ERÖZKAN Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. ÖZLEM URAL FATİHOĞLU Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz HastalıklarıDoktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 1 – OTOGAR – OSB
  • 2 – OTOGAR – KÜÇÜK SANAYİ
  • 3 – KUŞLUBAHÇE – C.B.Ü. HASTANE
  • 7 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ
  • 10 – OTOGAR – C.B.Ü. HASTANE
  • 12 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkezefendi Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No: 141/A Yunusemre/MANİSA
Tel: 0 236 231 45 87
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Manisa Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Göz hastalıkları Nedir? Göz hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Manisa Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları birimleri ve yapılan uygulamalar, Manisa Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Manisa Şehir Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir