DEVLET HASTANELERİ

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Manisa ilinde bulunan Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile başta Manisa ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi 2018 yılının eylül ayında 400 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. 17.000 metrekare oturum alanına ve 68.277 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Otel konforunu aratmayan 80 adet tek kişilik ve 160 adet çift kişilik odaya sahip hastanede acil hasta sevkinde kullanılmak üzere bir adet helikopter pisti de mevcuttur.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. FİKRET KURHAN Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. SERPİL BULAÇ KIR Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. OSMAN ALTIPARMAK Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ÖNDER UTKU DATLI Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 1 – OTOGAR – OSB
  • 2 – OTOGAR – KÜÇÜK SANAYİ
  • 3 – KUŞLUBAHÇE – C.B.Ü. HASTANE
  • 7 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ
  • 10 – OTOGAR – C.B.Ü. HASTANE
  • 12 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkezefendi Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No: 141/A Yunusemre/MANİSA
Tel: 0 236 231 45 87
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Manisa Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Manisa Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Manisa Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Manisa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Manisa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Manisa Şehir Hastanesi Göğüs Hastalıkları polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir