DEVLET HASTANELERİ

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile başta Malatya ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi 2022 yılının Ekim ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilerek hasta kabulüne başlamıştır. 90 poliklinik ve 300 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane modern ve şık binasında, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir. 2 bloktan oluşan hastane 60.566 m2 kapalı alana sahip olup açık ve kapalı otoparklar yapılmıştır. Battalgazi Devlet Hastanesi’nin olası bir deprem afetinden etkilenmemesi için inşaat yapım aşamasında temeline 222 adet deprem izolatörü yerleştirilmiştir.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde kemik ve kas ağrıları, İskelet sistemi rahatsızlıkları, vücutta oluşan kırık ve çıkık hasarları, eklem ağrıları, Eklem kireçlenmeleri, Boyun ve bel fıtıkları gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Op. Dr. AHMET ESKİN Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ALİ CANBAY Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ENES GÜNDÜZ Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. HACI POLAT Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Fırat Mah. Kürsü Sok. No:2 44320 MALATYA
Tel: 0 422 504 88 10

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir