DEVLET HASTANELERİ

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık. Umarız sizler için faydalı bir çalışma olmuştur.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile başta Malatya ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi 2022 yılının Ekim ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilerek hasta kabulüne başlamıştır. 90 poliklinik ve 300 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane modern ve şık binasında, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir. 2 bloktan oluşan hastane 60.566 m2 kapalı alana sahip olup açık ve kapalı otoparklar yapılmıştır. Battalgazi Devlet Hastanesi’nin olası bir deprem afetinden etkilenmemesi için inşaat yapım aşamasında temeline 222 adet deprem izolatörü yerleştirilmiştir.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Op. Dr. HAYDAR CEMAL ÖZDOĞAN Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. NİHAT KAVUKCUOĞULLARI Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. TURGUT ÇELİK Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Fırat Mah. Kürsü Sok. No:2 44320 MALATYA
Tel: 0 422 504 88 10

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir