DEVLET HASTANELERİ

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile başta Malatya ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi 2022 yılının Ekim ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilerek hasta kabulüne başlamıştır. 90 poliklinik ve 300 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane modern ve şık binasında, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir. 2 bloktan oluşan hastane 60.566 m2 kapalı alana sahip olup açık ve kapalı otoparklar yapılmıştır. Battalgazi Devlet Hastanesi’nin olası bir deprem afetinden etkilenmemesi için inşaat yapım aşamasında temeline 222 adet deprem izolatörü yerleştirilmiştir.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. FATMA ŞENER Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLŞAH YAMANCAN Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. HALİL İBRAHİM SABANCI Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MERVE SARI BEYAZKAYA Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MUSTAFA SEZAİ DEMİREL Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MUHAMMED FURKAN KESER Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SERAP SAĞDIÇ HASKUL Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YUSUF AYDIN Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ZEYNAL BİLGİN Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. TELMAN RÜSTEM Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. OKTAY PERDECİ Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Fırat Mah. Kürsü Sok. No:2 44320 MALATYA
Tel: 0 422 504 88 10

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları-Dahiliye Nedir?, İç Hastalıkları-Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar? İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Randevu, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye İletişim & Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir