DEVLET HASTANELERİ

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Hakkında

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ile başta Malatya ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi 2022 yılının Ekim ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilerek hasta kabulüne başlamıştır. 90 poliklinik ve 300 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane modern ve şık binasında, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir. 2 bloktan oluşan hastane 60.566 m2 kapalı alana sahip olup açık ve kapalı otoparklar yapılmıştır. Battalgazi Devlet Hastanesi’nin olası bir deprem afetinden etkilenmemesi için inşaat yapım aşamasında temeline 222 adet deprem izolatörü yerleştirilmiştir.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları polikliniğinde göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında kısaca göz ile ilgili her türlü rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Op. Dr. MÜGE FIRAT Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. ELİF DAMAR GÜNGÖR Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. ÖZGE SARITAŞ Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Malatya Battalgazi Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Fırat Mah. Kürsü Sok. No:2 44320 MALATYA
Tel: 0 422 504 88 10

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir