DEVLET HASTANELERİ

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Hakkında

Kütahya ilinde bulunan Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları ile Kütahya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1965 yılının şubat ayında SSK hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılında SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesi ile Evliya Çelebi Devlet Hastanesi ismini almıştır. 2011 yılının ekim ayında Kütahya Valiliği ile Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü arasındaki protokol ile Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini alarak faaliyetine devam etmektedir. Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak FTR Ek Hizmet Binası ve Vefa Ek Hizmet Binasında da hastalara hizmet verilmektedir.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi kliniğinde Beyin kanamaları, Beyin tümörleri, Beyin damar hastalıkları, Parkinson, Boyun fıtığı, Bel fıtığı, Felç ve Omurga Hastalıkları gibi beyin ve tüm sinir sistemini içine alan hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları
Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Prof. Dr. HASAN EMRE AYDIN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi EGEMEN NURSOY Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. MEHMET KARA Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. GÖKHAN VATANDAŞ Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. GÜNDÜZ KADİR İSTAN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. HAYDAR EREN ÖZKAYA Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Kütahya Belediyesi’ne ait otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

  • 2 – Nafi Güral Fen Lisesi – Evliya Çelebi
  • 4 – Zafertepe – Hastane
  • 5 – Zafertepe – Bahçeli Evler
  • 6 – Zafertepe -Toki
  • 7B – Can çini – Merkez Kampüs
  • 12 – Kırcı – Parmakören – Ceza İnfaz Evi
  • 20 – Demirciören – Otogar

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Evliya Çelebi Mah. İstiklal Cad. Okmeydanı Cd. 43040 Merkez/Kütahya
Tel: 0 274 231 66 60
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir