ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile başta Konya ili olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi ana bilim dalı 2009 yılında kurulmuş olup o tarihten bu zamana kadar hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastanenin genel cerrahi ana bilim dalı 63 adet yatak kapasitesi ile hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane, alanında uzman ekibiyle modern hizmet binasında son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi.

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Prof. Dr. HÜSNÜ ALPTEKİN Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. FAHRETTİN ACAR Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. HANDE KÖKSAL Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. M. ERTUĞRUL KAFALI Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. İLHAN ECE Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. SERDAR YORMAZ Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. AKIN ÇALIŞIR Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 332 606 05 05 numaralı telefondan Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca Konya’da faaliyet gösteren tramvay hattını ve Eski Garaj, Otogar, Kampüs isimli dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

  • 150-A – SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTELER
  • 150-B – SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
  • 153-A – GECE TRAMVAYI
  • 96-A – BİLECİK
  • 116-A – DAĞDERE MEYDAN
  • 152-A – BİSİKLET TRAMVAY
  • 153-A – S.Ü. GECE TRAMVAYI

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:313 Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat Yerleşkesi Selçuklu/Konya

Tel: 0 332 241 50 00

E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemize Konya Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Konya Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Konya Şehir Hastanesi Genel Cerrahi İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir