DEVLET HASTANELERİ

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Konya ilinde bulunan Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile Konya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Beyhekim Sağlık Kampüsü içerisinde bulunan Fizik Tedavi Hastanesi, Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi ve Onkoloji Hastanesi ile birlikte yer almaktadır. 36.000 metrakare kapalı kullanım alanına ve 320 yatay kapasitesine sahip olan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastanede hasta ve yakınları için her türlü konfor düşünülmüştür.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Op. Dr. ALİ RIZA ULUTAŞ Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. HACI FATİH ÇAĞLAK Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. MERYEM EĞİLMEZ KARAMAN Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. OSMAN GÜL Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için 101-A (BEYHEKİM – BOSNA – TRAMVAY) hat ve numaralı Konya Büyükşehir Belediyesi otobüsünü kullanabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren Aydınlık, Binkonut ve Cumhuriyet dolmuşlarına binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. 51 ve 60 numaralı tramvay hatlarını da kulanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Beyhekim Mahallesi Devlethane Sokak No:2/C Selçuklu/KONYA
Tel: 0 332 224 30 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Konya Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Konya Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Konya Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir