DEVLET HASTANELERİ

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmaktadır. Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi alanın en başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlıklı bir çalışma ortamının önemine inanan, hasta/ yakını ve çalışanlarıyla yakın olan, ihtiyaç ve sorunlarına en uygun çözümleri sunan, karar alma sürecinde katılımcılık, şeffaflık ve eşitliği esas alan, çalışanlarını tanıyıp, fikirlerine değer verip, yeni fikir üretimini destekleyen, tüm gücüyle çalışıp, zoru başarmaktan gurur ve heyecan duyan bir kurumdur.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında profesyonel uzmanlardan oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kulak Burun Boğaz Nedir?

Kulak, burun, boğaz, baş ve boyun hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve tedavi sonrası takibi ile ilgilenen bilim dalıdır. Kulak Burun Boğaz, en eski tıbbi uzmanlık alanıdır. Her yaş grubu insanda görülebilen Kulak Burun Boğaz rahatsızlıkları çoğu zaman uzman doktorlar tarafından fiziki muayene ile teşhis edilebilmektedir. Kulak Burun Boğaz (KBB), bölümünde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Kulak enfeksiyonu
 • Kulak çınlaması
 • Kulak kiri
 • Kulakta sıvı toplanması
 • Kulak tümörleri
 • Duyma sorunları
 • Burun akması, kaşınması
 • Burun kanamaları
 • Hapşırma
 • Baş dönmesi
 • Yutma problemleri
 • Gözlerde yanma, kaşınma ve sulanma
 • Boğaz ağrısı
 • Ses kaybı
 • Çene ağrısı
 • Sıkça uyanıklığa neden olan aşırı horlama
 • Öksürük
 • Gözyaşı bezi tıkanıklıklar
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Dr. Öğr. Üyesi Harun SOYALIÇ / Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Duran KARATAŞ / Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. Ahmet HAKKI / Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. Begüm YILMAZ / Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kervansaray Mah. 2019. Sok. No:1 Kırşehir
Tel: +90 386 213 45 15
Fax: +90 386 213 45 19
E-Mail:[email protected]

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile ilgili makalemizin içerisinde yer alan konu başlıkları:

Diğer bir makalemizde Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Detaylı Bilgiler, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir