DEVLET HASTANELERİ

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları, Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, Kayseri Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kayseri Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Hakkında Bilgi

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen idrar yolu enfeksiyonu, idrar kaçırma, kistler, tümörler, hipertansiyon, kanama, ailevi Akdeniz ateşi, böbrek ve idrar yolları taşları ile böbreklerde oluşan her türlü rahatsızlığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Kayseri Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Kayseri Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Sağlık kampusu) 913 yataklı Genel Hastane(Genel Hastane 490, Kalp Damar Hastanesi 423), 274 yataklı Kadın Doğum Hastanesi, 120 yataklı Psikiyatrı Hastanesi, 200 yataklı Rehabilitasyon Hastanesi, 100 yataklı Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatrı Hastanesinden oluşan toplam 1607 yataklı olarak hizmet vermektedir. Sağlık Kampusunun 6 ana Hastane binası haricinde sosyal tesisleri, alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Ayrıca 38 ameliyathane ile günlük 2.500 kişi kapasiteli acil servis, 144 yoğun bakım yatağı ile görüntüleme merkezleri, laboratuarlar ve iki adet helikopter pisti yer alacaktır. Hastanenin oturum alan 180.000 m², kapalı alanı ise 460.000 m2 dir. Hastanenin kapalı otoparkı sayısı toplam 3.000 araçlık ve bunun (% 5) 150 aracı engelli otopark olarak yapılmıştır.

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları
Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Doç. Dr. FUNDA BAŞTUĞ Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. KÜBRA ÇELEĞEN Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. NESLİHAN GÜNAY Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kayseri Şehir Hastanesi’ne, aşağıda sıraladığımız Kayseri Büyükşehir Belediyesi hat numaralı halk otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 16 – TALAS ANAYURT – HALEF HOCA CAD. – BEKİR YILDIZ BULVARI – ŞEHİR HASTANESİ
  • 17 – TALAS ANAYURT – PAPATYA CAD. – NATO CAD. – ŞEHİR HASTANESİ
  • 285 – ŞEHİR HASTANESİ – ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
  • 286 – ŞEHİR HASTANESİ – HASTANE CAD. – ŞEHİR MERKEZİ
  • 640 – NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ – ŞEHİR HASTANESİ – ANAFARTALAR İSTASYONU
  • 641 – NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ – ŞEHİR HASTANESİ – OSMAN KAVUNCU BULVARI
  • 643 – NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ – ŞEHİR HASTANESİ – ERKİLET BULVARI – İTFAİYE

Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksilere binerek de şehir hastanesine ulaşabilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark ve hastane altında kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler. Hastaneye ulaşım için bir diğer alternatif ise şehir içinde faaliyet gösteren taksilerdir.

Kayseri Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Kayseri Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri ve Adres

ADRES: Şeker Mah. Muhsin YAZICIOĞLU Bulvarı No:77 Kocasinan / KAYSERİ 38080

Telefon: 0 352 315 77 00
              0 352 315 77 01
              0 352 315 77 02
Fax : 0352 315 79 86

kayserisehir.saglik.gov.tr
[email protected]
[email protected]

Diğer bir makalemizde Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları, Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Randevu, Kayseri Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kayseri Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Kayseri Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir