DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca ruh sağlığı ve hastalıkları psikiyatri bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Psikiyatri Nedir?

Psikiyatri bir diğer bilinen adıyla Ruh sağlığı ve hastalıkları beynin işleyişini inceleyen bir bilim dalıdır. Kişilerin davranış, duygu ve düşüncelerindeki değişikliklerle ortaya çıkan ruh hastalıkları yada sinirlilik denilen hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman psikiyatristler tarafından hastalar muayene edilmektedir. Psikiyatristler 6 yıllık tıp fakültesini bitirdikten sonra psikiyatrist unvanını alırlar. Psikiyatristler ilaç ve psikoterapi (ruhsal tedavi) yöntemleri kullanarak hastalıkları iyileştirmektedirler.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Depresyon
 • Panik bozukluğu
 • Dikkat eksikliği (Hiperaktivite)
 • Obsesif-kompulsif bozukluk
 • Bipolar bozukluk
 • Sosyal fobi
 • Anksiyete bozukluğu
 • Şizofreni
 • Uyku ve uyku bozuklukları
 • Paranoid kişilik bozukluğu

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. ASLI TUĞBA ESEN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BERNA KARAKOÇ İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. ONUR AĞDANLI İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. PELİN KURTGÖZ ZORLU İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. YAKUP YILAN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

  Tel:

  e-mail:

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir