DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. ALİ YILDIRIM İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. BARIŞ EMEKDAŞ İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. DENİS ÇETİN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. DENİZ YILDIZ KAYA İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. HAMİDE SEZGİN ŞENGÜL İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. İLKER CİNLİ İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET AKCA İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MERVE GÜR YİĞİTASLAN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. NAZİF YILDIRIM İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. PERİHAN GEYİK İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SIDIKA BETÜL PETEKKAYA İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ŞENER AĞDAŞ İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ŞULE KUŞÇUOĞLU İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. TUĞBA TURGUT BIÇAKOĞLU İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ÜMMÜGÜLSÜM ŞAHİNARSLAN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. VEYSEL BİLGEHAN BEZİRHAN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YASİN BAKIR İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

  Tel:

  e-mail:

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir