DEVLET HASTANELERİ

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunan Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile başta Maltepe ilçesi olmak üzere İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi 2012 yılında açılarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane iki blokdan oluşan modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. SEMA MOR İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. SUNA MEDİN NACAR İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 133F – ACARLAR SİTESİ – MALTEPE / CEVİZLİ PERONLAR
  • 19Z – ZÜMRÜTEVLER-KADIKÖY
  • 133G – GÜLENSU MAH. – KARTAL
  • 16A – PENDİK – ÜSKÜDAR
  • 130A – DENİZ HARP OKULU – KADIKÖY
  • 16S – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI – UZUNÇAYIR METROBÜS / HAREM PERONLARI
  • 500T – TUZLA ŞİFA MAH. – CEVİZLİBAĞ
  • 251 – PENDİK – MECİDİYEKÖY
  • 16U – UĞURMUMCU – ÜSKÜDAR
  • 130Ş – ŞİFA MAH. – KADIKÖY

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

 

Adres: Altayçeşme Mah. Çamlı sok. No:18/20 34843 Maltepe/İstanbul
Tel: 0 216 459 77 70

Bir diğer makalemizde Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir