İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunan Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile başta Maltepe ilçesi olmak üzere İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi 2012 yılında açılarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane iki blokdan oluşan modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi. 

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. NECMEDDİN GÜLBAHÇE İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. SÜLEYMAN ÖZLE İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 133F – ACARLAR SİTESİ – MALTEPE / CEVİZLİ PERONLAR
  • 19Z – ZÜMRÜTEVLER-KADIKÖY
  • 133G – GÜLENSU MAH. – KARTAL
  • 16A – PENDİK – ÜSKÜDAR
  • 130A – DENİZ HARP OKULU – KADIKÖY
  • 16S – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI – UZUNÇAYIR METROBÜS / HAREM PERONLARI
  • 500T – TUZLA ŞİFA MAH. – CEVİZLİBAĞ
  • 251 – PENDİK – MECİDİYEKÖY
  • 16U – UĞURMUMCU – ÜSKÜDAR
  • 130Ş – ŞİFA MAH. – KADIKÖY

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Altayçeşme Mah. Çamlı sok. No:18/20 34843 Maltepe/İstanbul
Tel: 0 216 459 77 70

Bir diğer makalemizde Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Genel Cerrahi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir