DEVLET HASTANELERİ

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmaktadır. Isparta Şehir Hastanesi alanının başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Isparta Şehir Hastanesi’nde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Uygulamalar profesyonel ellerde uzman doktor kadrosu ile gerçekleştirilmektedir.

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Sizler için Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları, Romatoloji Nedir? Romatoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırdık.

Isparta Şehir Hastanesi Hakkında

Kamu Özel işbirliği modeli (Public Private Partnership) ile yapılan Isparta Şehir Hastanesinde Akfen Holding ile birlikte hizmet verilmektedir. Hastanemiz 855 yataklı olup, Türkiye’nin ilk deprem izalatörlü (897 Adet) hastanesidir. 18 Mart 2017 günü Şehir Hastanesine taşınılmış ve 20 Mart 2017 günü aktif olarak poliklinik hizmetleriyle birlikte sağlık hizmetleri verilmeye başlanılmıştır. 167 poliklinik sayısı, 208 yoğun bakım ünitesi yatak sayısı, 20 ameliyathane, 9 TDL odası ile hizmet vermektedir. 

2022 Araçlık Otopark  (1607 Kapalı – 415 Açık), hastane girişinden itibaren yaşlı ve engelli hastalara akülü golf  hasta taşıma aracı hizmeti verilmektedir. Hasta karşılama yönlendirme refakat resepsiyon ve kapsamlı taşıma hizmeti verilmektedir. (HYRRT) Poliklinik katlarında inişli çıkışlı yürüyen merdivenler. Daha geniş ferah ve modern bekleme alanları ve oturma grupları. Toplam 4 adet  kantin ve mobil kantin hizmetleri ile oda servisi yapılmaktadır. Sıcak soğuk ve aperatif otomat makinaları bulunmaktadır. 1196 kişilik ibadethane bulunmaktadır. Hasta ve refakatçi çamaşır yıkama hizmetleri verilmektedir. 3 katlı kapalı otopark hizmetleri ve vale hizmetleri verilmektedir. Dış çevre aydınlatması 220 adet güneş enerjisi paneli  ile yapılmakta, tüketimin %30’unu karşılamaktadır. Saatte 2.72 m3 sıcak su ihtiyacını karşılayan, 290 adet güneş enerjisi paneli bulunmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları
Romatoloji

Romatoloji Nedir?

Romatoloji, eklemler, yumuşak dokular, kalıtsal bağ dokusu, otoimmün hastalıkları, gibi hastalıklar ile ilgilenen iç hastalıkları ve pediatri alanında alt uzmanlık alanıdır. iltihabi hastalıklar ve diğer kas iskelet sistemi hastalıkları ile uğraşan Romatoloji bölümü romatizmal rahatsızlıkların teşhis ve tedavisini üstlenmektedir. Romatoloji bölümünde görev yapan uzman doktorlara ise Romatolog denilmektedir. Romatologlar 6 sene tıp eğitimi sonrasında 4 sene iç hastalıkları ve 3 sene Romatoloji Uzmanlığı eğitimi alırlar.

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları
Romatoloji

Romatoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

– Ailevi Akdeniz Ateşi

– Romatoid artrit (RA)

– Lupus

– Spondiloartropatiler – ankilozan spondilit (AS) ve psoriatik artrit (PsA)

– Osteoartrit

– Skleroderma

– Vaskülit

– Enfeksiyöz artrit

– Juvenil idiyopatik artrit

– Polimiyalji romatika

– Behçet Hastalığı

-Sjögren sendromu

Yumuşak Doku Hastalıkları

– Fibromiyalji

– Bel ağrısı

– Tenis veya golfçü dirseği

– Olekranon bursit

Eklem Hastalıkları

 Akondroplazi

– Ehlers-Danlos sendromu

– Aşırı uzayabilir eklemler

– Marfan sendromu

Kemik Hastalıkları

– Fluorosis

– Osteoporoz

– Osteomalazi

– Renal osteodistrofi

– Raşitizm

Romatoloji bölümünün tedavi ettiği bazı rahatsızlıklardır.

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Uzm. Dr. Yasemin KARA / Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktoru

Uzm. Dr. Yasemin KARA RANDEVU AL

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Kliniği İletişim ve Adres

Adres: Sanayi Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA

Telefon: 0 246 213 44 00

E-Posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Isparta Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Beyin ve Sinir Cerrahi Hakkında Bilgi, Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Isparta Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Isparta Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları ile ilgili makalemizin içerisinde yer alan konu başlıkları:

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Hakkında

Romatoloji Nedir?

Romatoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları RANDEVU AL

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları İletişim & Adres

Isparta Şehir Hastanesi Romatoloji Doktorları Değerlendir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir