DEVLET HASTANELERİ

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmakta olan Isparta Şehir Hastanesi alanın en başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Isparta Şehir Hastanesinde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında profesyonel uzmanlardan oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Sizler için Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Gastroenteroloji Nedir? Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Isparta Şehir Hastanesi iletişim ve Adres bilgilerini araştırdık.

Isparta Şehir Hastanesi Hakkında

Kamu Özel işbirliği modeli (Public Private Partnership) ile yapılan Isparta Şehir Hastanesinde Akfen Holding ile birlikte hizmet verilmektedir. Isparta Şehir Hastanesi 855 yataklı olup, Türkiye’nin ilk deprem izalatörlü (897 Adet) hastanesidir. 18 Mart 2017 günü Şehir Hastanesine taşınılmış ve 20 Mart 2017 günü aktif olarak poliklinik hizmetleriyle birlikte sağlık hizmetleri verilmeye başlanılmıştır. 167 poliklinik sayısı, 208 yoğun bakım ünitesi yatak sayısı, 20 ameliyathane, 9 TDL odası ile hizmet vermektedir. 

2022 Araçlık Otopark  (1607 Kapalı – 415 Açık), hastane girişinden itibaren yaşlı ve engelli hastalara akülü golf  hasta taşıma aracı hizmeti verilmektedir. Hasta karşılama yönlendirme refakat resepsiyon ve kapsamlı taşıma hizmeti verilmektedir. (HYRRT) Poliklinik katlarında inişli çıkışlı yürüyen merdivenler. Daha geniş ferah ve modern bekleme alanları ve oturma grupları. Toplam 4 adet  kantin ve mobil kantin hizmetleri ile oda servisi yapılmaktadır. Sıcak soğuk ve aperatif otomat makinaları bulunmaktadır. 1196 kişilik ibadethane bulunmaktadır. Hasta ve refakatçi çamaşır yıkama hizmetleri verilmektedir. 3 katlı kapalı otopark hizmetleri ve vale hizmetleri verilmektedir. Dış çevre aydınlatması 220 adet güneş enerjisi paneli  ile yapılmakta, tüketimin %30’unu karşılamaktadır. Saatte 2.72 m3 sıcak su ihtiyacını karşılayan, 290 adet güneş enerjisi paneli bulunmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Gastroenteroloji Nedir?

Gastroenteroloji, sindirim sistemi kanalı dediğimiz yemek borusundan başlayarak mide, ince bağırsak, kolon ve rektum, pankreas, safra kesesi, safra kanalları ve karaciğer hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır. Böbrekler hariç tüm karın içi organlarının hastalık, teşhis ve tedavisiyle ilgilenir. Bu bölümle ilgilenen uzmanlaşmış doktorlara da Gastroenterolog denilmektedir.

Hastalığın teşhisi aşamasında genellikle endoskopik yöntemler kullanılmaktadır. Mide için kullanılan yöntem Gastroskopi, kalın bağırsak içinse Kolonoskopi olarak adlandırılır. Günümüzde kamera sistemiyle yapılan bu teşhis yöntemlerinde hastanın vücuduna ince bir borunun ucunda yer alan kameralar gönderilir. Bölgenin detaylı incelemesi yapılır. Endoskopi ve Kolonoskopi işlemleri sonrasında hastaya uygulanacak tedaviye karar verilir.

Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • -Anormal dışkı rengi
 • -Anal sızıntı
 • -Aşırı şişkinlik veya gaz
 • -Kanlı dışkı (hematochezia)
 • -Kronik karın ağrısı veya kramp
 • -Kronik kabızlık veya ishal
 • -Kronik mide ekşimesi ve hazımsızlık
 • -Açıklanamayan kilo kaybı
 • -Kronik bulantı veya kusma
 • -Yutma güçlüğü
 • -İştah kaybı
 • -Bağırsak kontrolünün kaybı
 • -Yetersiz beslenme
 • -Gözlerin ve / veya cildin sararması (sarılık)
 • – Yutma zorluğu
 • -Rektal kanama
 • -Kan alışkanlıklarında ani değişiklikler
Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Uzm. Dr. Coşkun Tolga DEMİREKİN / Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Coşkun Tolga DEMİREKİN RANDEVU AL

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorlar Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Sanayi Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA

Telefon: 0 246 213 44 00

E-Posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Isparta Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi Ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi Ve Travmatoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Isparta Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Birimleri, Isparta Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Isparta Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile ilgili makalemizin içerisinde yer alan konu başlıkları:

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Isparta Şehir Hastanesi Hakkında

Gastroenteroloji Nedir?

Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

Isparta Şehir Hastanesi Gastroenteroloji İletişim Bilgileri & Adres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir