ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile başta Hatay ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan bir üniversite hastanesidir. Hastane 2004 yılından beri hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. 1100 yatak kapasitesine sahip olan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca ortopedi ve travmatoloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Ortopedi ve Travmatoloji Nedir?

Pek çok insan kemik ve kas ağrılarından şikayetçidir fakat hangi bölüme gideceğini ve hangi doktora başvuracağını bilemez. Ortopedi ve Travmatoloji bölümü kas iskelet sistemi rahatsızlıkları ile travma sonucu oluşan lezyonları inceleme ve tedavi etmeye yönelik bir tıp uzmanlık dalıdır. Yaralar, kırıklar, yanıklar, ezikler, çıkıklar gibi vücudun hasarlı bölgelerini tedavi etmekte olan tıp alanıdır.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Ortopedi ve Travmatoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Eklem ağrıları
 • Bacaklardaki eşitsizlikler
 • Menisküs yaralanmaları
 • Eklem bağlarındaki ezilme ve burkulmalar
 • Doğumsal kalça çıkıkları
 • Sinir sıkışmaları
 • Topuk dikeni
 • Eklem kireçlenmeleri
 • Romatizmalar
 • Tenisçi dirseği
 • Farklı eklemlerdeki çıkıklar
 • Lif kopmaları
 • Kemik kırıkları
 • Kemik iltihapları
 • Kıkırdak yaralanmaları
 • Tetik parmak
 • Siyatik
 • Boyun ve bel fıtıkları

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

  Prof. Dr. AYDINER KALACI Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Prof. Dr. HASAN HALLAÇELİ Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Prof. Dr. YUNUS DOĞRAMACI Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Prof. Dr. VEDAT URUÇ Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Prof. Dr. RAİF ÖZDEN Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Dr. Öğr. Üyesi İBRAHİM GÖKHAN DUMAN Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Dr. Öğr. Üyesi SERKAN DAVUT Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 850 840 00 31 numaralı telefonu tuşlayarak Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 107 – ESENTEPE – ULUS MEYDANI – KAVASLI – ÜNİVERSİTE

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Tayfur Ata Sökmen Kampüsü HMKU Üniversite Hastanesi Alahan-Antakya/HATAY

  Tel: 0 326 229 10 10

  E-mail : [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir