ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Kulak Burun Boğaz Nedir? Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile başta Hatay ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan bir üniversite hastanesidir. Hastane 2004 yılından beri hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. 1100 yatak kapasitesine sahip olan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca kulak burun boğaz bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Kulak Burun Boğaz Nedir?

Kulak, burun, boğaz, baş ve boyun hastalıklarının teşhisi, tedavisi ve tedavi sonrası takibi ile ilgilenen bilim dalıdır. Kulak Burun Boğaz, en eski tıbbi uzmanlık alanıdır. Her yaş grubu insanda görülebilen Kulak Burun Boğaz rahatsızlıkları çoğu zaman uzman doktorlar tarafından fiziki muayene ile teşhis edilebilmektedir. Kulak Burun Boğaz (KBB), bölümünde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Kulak enfeksiyonu
 • Kulak çınlaması
 • Kulak kiri
 • Kulakta sıvı toplanması
 • Kulak tümörleri
 • Duyma sorunları
 • Burun akması, kaşınması
 • Burun kanamaları
 • Hapşırma
 • Baş dönmesi
 • Yutma problemleri
 • Gözlerde yanma, kaşınma ve sulanma
 • Boğaz ağrısı
 • Ses kaybı
 • Çene ağrısı
 • Sıkça uyanıklığa neden olan aşırı horlama
 • Öksürük
 • Gözyaşı bezi tıkanıklıklar

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

  Prof. Dr. GÜL SOYLU ÖZLER Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Dr. Öğr. Üyesi MEHMET İHSAN GÜLMEZ Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 850 840 00 31 numaralı telefonu tuşlayarak Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 107 – ESENTEPE – ULUS MEYDANI – KAVASLI – ÜNİVERSİTE

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Tayfur Ata Sökmen Kampüsü HMKU Üniversite Hastanesi Alahan-Antakya/HATAY

  Tel: 0 326 229 10 10

  E-mail : [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir