Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmakta olan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi alanın en başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesinde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında profesyonel uzmanlardan oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Sizler için Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Gastroenteroloji Nedir? Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi iletişim ve Adres bilgilerini araştırdık.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Hakkında

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi, 162 dönüm arazi üzerinde 9 katlı bir ana blok, asistan, ebe kadın personel lojmanları, İntaniye ve Çocuk yuvaları dahil 5 yan blok şeklinde inşaatı tamamlanarak 04.06.1972 yılında Çalışma Bakanı Ali Rıza UZUNER tarafından, Sağlık Bakanı Kemal DEMİR, SSK Genel Müdürü Cihat ÖVÜL’ ün katıldığı törenle hizmete açılmıştır.

Hastane 06.01.2005 tarih ve 5283 sayılı ” Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait sağlık birimlerinin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesine dair kanun” uyarınca, 18.02.2005 tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca,  Bakan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz ve İl Sağlık Müdürümüzün teşrifleri ile yeni hastanenin 765 yatak kapasiteli 1. etap resmi açılışı 5 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Açılış ile birlikte, Merdivenköy mahallesinde bulunan polikliniklerde kapatılmış olup, tüm acil, poliklinik ve yataklı servis hizmetleri yeni hastanede verilmeye başlanmıştır. Yeni hastanenin açılışı sonrası ismi, GÖZTEPE PROF. DR. SÜLEYMAN YALÇIN ŞEHİR HASTANESİ olarak değiştirilmiştir.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Gastroenteroloji Nedir?

Gastroenteroloji ,sindirim sistemi kanalı dediğimiz yemek borusundan başlayarak mide, ince bağırsak, kolon ve rektum, pankreas, safra kesesi, safra kanalları ve karaciğer hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır. Böbrekler hariç tüm karın içi organlarının hastalık, teşhis ve tedavisiyle ilgilenir. Bu bölümle ilgilenen uzmanlaşmış doktorlara da Gastroenterolog denilmektedir.

Hastalığın teşhisi aşamasında genellikle endoskopik yöntemler kullanılmaktadır. Mide için kullanılan yöntem Gastroskopi, kalın bağırsak içinse Kolonoskopi olarak adlandırılır. Günümüzde kamera sistemiyle yapılan bu teşhis yöntemlerinde hastanın vücuduna ince bir borunun ucunda yer alan kameralar gönderilir. Bölgenin detaylı incelemesi yapılır. Endoskopi ve Kolonoskopi işlemleri sonrasında hastaya uygulanacak tedaviye karar verilir.

Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • -Anormal dışkı rengi
 • -Anal sızıntı
 • -Aşırı şişkinlik veya gaz
 • -Kanlı dışkı (hematochezia)
 • -Kronik karın ağrısı veya kramp
 • -Kronik kabızlık veya ishal
 • -Kronik mide ekşimesi ve hazımsızlık
 • -Açıklanamayan kilo kaybı
 • -Kronik bulantı veya kusma
 • -Yutma güçlüğü
 • -İştah kaybı
 • -Bağırsak kontrolünün kaybı
 • -Yetersiz beslenme
 • -Gözlerin ve / veya cildin sararması (sarılık)
 • – Yutma zorluğu
 • -Rektal kanama
 • -Kan alışkanlıklarında ani değişiklikler
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği İletişim ve Adres

Adres : Eğitim Mah. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Kadıköy/İstanbul 34722

Telefon : 0 216 606 5200

Bir diğer makalemizde Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Genel Cerrahi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir