DEVLET HASTANELERİ

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık. Umarız sizler için faydalı bir çalışma olmuştur.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Hakkında

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Prof. Dr. MEHMET SALİH GÜREL Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Prof. Dr. VEFA ASLI ERDEMİR Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Doç. Dr. MELEK ASLAN KAYIRAN Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi OZAN ERDEM Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. HASAN AKSOY Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. SÜMEYYE ALTINTAŞ KAKŞİ Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2, 8E, 9K, 10B, 10E, 10G, 14AK, 14B, 14CE, 14ÇK, 14ES, 14ŞB, 15ÇK, 15SK, 15YK, 17, 17L, 19ES, 19F, 19K, 19M, 19S, 19Y, 20D, 20K, ER1, FB1 ve GZ1 hat numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres:  D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL 
Tel:  0.216 441 39 00 / 0.216 458 50 00

Bir diğer makalemizde İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir